اخبار

  • اخبار عمومی
  • دیدگاه ها
  • دیدگاه ها

انجام مراسم پیشبرد فروش چای شهرزاد با رنگ و عطر سرزمین هندوستان

مراسم پیشبرد فروش تبلیغاتی چای شهرزاد از تاریخ ۲۴ آبان ماه لغایت ۱۲ آذر در استان تهران و البرز با رنگ و عطر فرهنگ هندی و چای دستچین این اقلیم برگزار گردید. 
در راستای آشنایی هر چه بیشتر مصرف‌کنندگان ایرانی با چای شهرزاد، مراسم پیشبرد فروش این برند در پنج فروشگاه «هایپرمی قیطریه، اکباتان و کرج» «هایپرسان» و «یاس» برگزار شد. اجرای منحصربه فرد مراسم با افرادی که به لباس و آرایش هندی ملبس بودند و با فضایی توام با موسیقی آرام و دلنواز هندی انجام شد. این نمایش به گونه‌ای دنبال شد که شعار لحظه‌های ناب برند در ذهن مخاطب طنین انداز گردد. این حرکت بیسابقه‌ی تبلیغاتی در مراسم پیشبرد فروش، دلیل کافی بود تا با وجود حضور مابقی برندهای چای در فروشگاههای مدعو، کانون توجه بسیاری از مخاطبان حاضر به سمت قفسه‌های این برند روانه شود. استقبال از قفسه‌های چای شهرزاد در طول مدت برگزاری این مراسم به حدی بود که میانگین فروش چای شهرزاد در طول پروژه معادل ۲۰ برابر میانگین فروش فروشگاه‌های مدعو بود. همچنین به تمامی کسانی که در طول مدت برگزاری جشنواره اقدام به خرید چای شهرزاد میکردند، یک لیوان شکیل منقوش به برند چای شهرزاد به عنوان یادگاری از این تحفه‌ی هندوستان تقدیم شد. 
 یکی از اهدف کمپین، یادآوری این برند ۵۰ ساله به عنوان یک برند قدیمی چای بود و از دیگر اهداف آن معرفی چای شهرزاد به عنوان یک محصول صددرصد خارجی بود. نام فارسی این برند که یادآور قصه‌های شهرزاد است، منجر شد تا برخی این چای را به عنوان یک برند ایرانی در نظر بگیرند، در حالی که کاملاً ریشه در سرزمین چای «هندوستان» دارد. چای شهرزاد تهیه شده از مرغوب‌ترین محصول مزارع ممتاز چای دارجلینگ وآسام هندوستان است.

درهمین راستا در کمپین تبلیغاتی چای که با حضور پنج برند چای دیگر از تاریخ ۱۸ آذر تا ۱ دی در هایپرمی قیطریه برگزار شد، این برند توانست نمایش قدرتمندی را با جذب مخاطبان بسیار به سمت قفسه‌های خود خصوصاً در ساعات ابتدای شب از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب به رخ دیگر برندهای حاضر در کمپین بکشاند. میزان فروش در این کمپین بیش از یک‌و‌نیم برابر سطح انتظارات بود، که این خود گوشه‌ای از موفقیت این گردهمایی را برای برند چای شهرزاد خاطرنشان میکند.

}

نظر شما درباره ی این خبر چیست ؟

دسته بندی ها

برچسب ها

محبوب ترین ها

از تازه ترین محصولات با خبر شوید