اخبار

  • اخبار عمومی
  • دیدگاه ها
  • دیدگاه ها

مراسم اختتامیه مسابقه‌ی عکاسی لحظه‌های ناب

مسابقه‌ی عکاسی چای شهرزاد که تحت عنوان لحظه‌های ناب از تاریخ ۱ تا ۱۹ دی و با حضور ۱۵۰۰ عکس در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام اجرا شد بود، با اعطای جوایز برندگان به صورت حضوری در تاریخ ۶ بهمن به کار خود پایان داد. 
در راستای معرفی چای شهرزاد و ایجاد حس همکاری و دوستی بین مردم، چای شهرزاد اقدام به برگزاری مسابقه‌ی عکاسی با عنوان لحظه‌های ناب در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام کرد. در این مسابقه از شرکت‌کنندگان خواسته شده بود که عکس خود را با موضوع لحظه‌ی نابی که در آن چای هم وجود دارد در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام با هشتگ #lahzehayenab منتشر کنند.

داوران این مسابقه از بین ۱۵۰۰ عکس ارسالی ۶۰ عکس برتر را که با موضوع مسابقه قرابت معنایی داشته و همچنین از نظر بصری نیز دارای موئلفه‌های زیبایی و خلاقیت بودند را برای راگیری مردمی انتخاب و آن ها را بر روی صفحه‌ی اینستاگرام مسابقه منتشر کردند. در ادامه با رای مردم ۴ عکس بیشترین رای را گرفتند و یک عکس نیز به انتخاب گروه داوری به عنوان عکس پنجم انتخاب شد. در مراسمی با معرفی برندگان مسابقه در محل آژانس تبلیغاتی بادکوبه که از ایده تا اجرای این مسابقه ما را همراهی کرده بودند، به آنها جوایزی اعطا گردید. لازم به ذکر است که جوایز 2 نفر دیگر که به دلیل سکونت آنها در شهرستان نتوانستند در مراسم شرکت کنند به آدرس آنها ارسال گردید. به تمامی نفرات برگزیده در این مسابقه یک ست کامل زمستانی شامل کلاه، دستکش و شال گردن با مارک دبنهامز اهدا شد. همچنین به رسم یادبود به تمامی شرکت کنندگان دراین مسابقه یک بسته چای شهرزاد نیز اعطا می شود. تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند با صفحه ویژه مسابقه عکاسی لحظه‌های ناب و ارائه کردن اطلاعات لازم بسته‌ی چای خود را دریافت کنند.

}

نظر شما درباره ی این خبر چیست ؟

دسته بندی ها

برچسب ها

محبوب ترین ها

از تازه ترین محصولات با خبر شوید